Calendari de partits del sots 25

Aquest és el calendari provisional de l’equip sots 25 masculí, que juga al grup 3 de la fase prèvia.

.

Calendari de C.B. SOLSONA Competició CC SOTS-25 MASCULI
Data
Hora
Equip Local
Equip Visitant
Samarreta
Pantaló
Camp de Joc Més Info
01/10/2016
19:00
HIMESA SALLENT C
C.B. SOLSONA
TARONJA/TARONJA
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
Sallent
[+]
08/10/2016
19:15
C.B. SOLSONA
PARC DE LA LLAR CAN PARELLADA
TARONJA/NEGRE
BLAU FOSC/BLAU FOSC
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
15/10/2016
17:30
C.B. NAVAS – LA MELEE
C.B. SOLSONA
VERMELLA/VERMELL
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
Navàs
[+]
22/10/2016
19:15
C.B. SOLSONA
C.B. CASTELLET
TARONJA/NEGRE
GROGA/GROC
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
29/10/2016
19:15
C.B. SOLSONA
CLUB BASQUET RIPOLLET – LAMROBOTICA
TARONJA/NEGRE
BLAVA/BLAU
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
05/11/2016
12:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL
C.B. SOLSONA
VERMELLA/BLAU
TARONJA/NEGRE
EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
Sant Cugat del Vallès
[+]
12/11/2016
19:15
C.B. SOLSONA
SABADELL SUD CB B
TARONJA/NEGRE
NEGRE/NEGRE
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
19/11/2016
19:30
C.B. SANT ANDREU
C.B. SOLSONA
NEGRE/NEGRE
TARONJA/NEGRE
C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
Sant Andreu de la Barca
[+]
26/11/2016
19:15
C.B. SOLSONA
C.B. VILADECAVALLS
TARONJA/NEGRE
VERD/NEGRE
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
17/12/2016
19:15
C.B. SOLSONA
NOU BASQUET OLESA B
TARONJA/NEGRE
VERMELLA/VERMELL
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
14/01/2017
19:30
C.B. CERDANYOLA AL DIA
C.B. SOLSONA
VERDA/VERD
TARONJA/NEGRE
PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
Cerdanyola del Vallès
[+]
21/01/2017
19:15
C.B. SOLSONA
C.B. SANTPEDOR
TARONJA/NEGRE
GRANA/GRANA
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
28/01/2017
19:15
C.B. SOLSONA
HIMESA SALLENT C
TARONJA/NEGRE
TARONJA/TARONJA
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
04/02/2017
19:30
PARC DE LA LLAR CAN PARELLADA
C.B. SOLSONA
BLAU FOSC/BLAU FOSC
TARONJA/NEGRE
PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
Terrassa
[+]
11/02/2017
19:15
C.B. SOLSONA
C.B. NAVAS – LA MELEE
TARONJA/NEGRE
VERMELLA/VERMELL
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
18/02/2017
19:00
C.B. CASTELLET
C.B. SOLSONA
GROGA/GROC
TARONJA/NEGRE
P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
Sant Vicenç de Castellet
[+]
26/02/2017
12:30
CLUB BASQUET RIPOLLET – LAMROBOTICA
C.B. SOLSONA
BLAVA/BLAU
TARONJA/NEGRE
NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
Ripollet
[+]
04/03/2017
19:15
C.B. SOLSONA
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL
TARONJA/NEGRE
VERMELLA/BLAU
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
11/03/2017
19:30
SABADELL SUD CB B
C.B. SOLSONA
NEGRE/NEGRE
TARONJA/NEGRE
PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
Sabadell
[+]
18/03/2017
19:15
C.B. SOLSONA
C.B. SANT ANDREU
TARONJA/NEGRE
NEGRE/NEGRE
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
26/03/2017
19:30
C.B. VILADECAVALLS
C.B. SOLSONA
VERD/NEGRE
TARONJA/NEGRE
POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
ZONA ESPORTIVA-CASC ANTIC
Viladecavalls
[+]
23/04/2017
19:30
NOU BASQUET OLESA B
C.B. SOLSONA
VERMELLA/VERMELL
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
Olesa de Montserrat
[+]
06/05/2017
19:15
C.B. SOLSONA
C.B. CERDANYOLA AL DIA
TARONJA/NEGRE
VERDA/VERD
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
14/05/2017
17:30
C.B. SANTPEDOR
C.B. SOLSONA
GRANA/GRANA
TARONJA/NEGRE
PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
Santpedor
[+]

One thought on “Calendari de partits del sots 25

Comments are closed.