Calendari 2018-19 del sènior masculí a 3a catalana
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
29/09/2018
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | C.E. GELIDA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
07/10/2018
|
19:45
|
C.E.B. NAVARCLES | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
13/10/2018
|
21:00
|
C.B. CORBERA | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/10/2018
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | ALTOACIN MANRESA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
28/10/2018
|
19:30
|
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/11/2018
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | ODENA CLUB BASQUET A | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
11/11/2018
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
17/11/2018
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | A.E. L’ESQUITX ST.SADURNÍ | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
24/11/2018
|
16:00
|
PRONCAT – C.B. ESPARREGUERA B | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/12/2018
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | VENDING PONS – CB IGUALADA C | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
16/12/2018
|
17:30
|
S.A. SURIA A | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
12/01/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | C.B. NAVAS B | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
19/01/2019
|
16:00
|
BÀSQUET SITGES | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/02/2019
|
17:45
|
C.E. GELIDA | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
09/02/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | C.E.B. NAVARCLES | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
16/02/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | C.B. CORBERA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
23/02/2019
|
18:00
|
ALTOACIN MANRESA | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
02/03/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
09/03/2019
|
18:00
|
ODENA CLUB BASQUET A | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
16/03/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | NOU BÀSQUET OLESA B | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
24/03/2019
|
17:00
|
A.E. L’ESQUITX ST.SADURNÍ | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
30/03/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | PRONCAT – C.B. ESPARREGUERA B | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
07/04/2019
|
17:45
|
VENDING PONS – CB IGUALADA C | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
27/04/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | S.A. SURIA A | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
04/05/2019
|
17:30
|
C.B. NAVAS B | C. B. SOLSONA | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/05/2019
|
17:45
|
C. B. SOLSONA | BÀSQUET SITGES | C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. | PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |