Calendari del preinfantil femení, nivell B, grup 4

Calendari de C.B. SOLSONA Competició C.T. PRE-INFANTIL FEMENI
Data
Hora
Equip Local
Equip Visitant
Samarreta
Pantaló
Camp de Joc Més Info
13/01/2018
11:30
CLUB BASQUET CAN PARELLADA

C.B. SOLSONA

BLAU FOSC/BLAU FOSC
TARONJA/NEGRE
PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
Terrassa
[+]
20/01/2018
10:45
C.B. SOLSONA

CANOVELLES BC

TARONJA/NEGRE
BLAVA/BLAU
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
27/01/2018
12:30
NOU BASQUET OLESA

C.B. SOLSONA

VERMELLA/VERMELL
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
Olesa de Montserrat
[+]
03/02/2018
10:45
C.B. SOLSONA

U.E. SANT CUGAT NEGRE

TARONJA/NEGRE
NEGRE/NEGRE
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
17/02/2018
12:00
CB MANLLEU VERMELL

C.B. SOLSONA

GROGA/VERMELLA/BLAU
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
Manlleu
[+]
24/02/2018
10:45
C.B. SOLSONA

IMAN CB MATADEPERA TARONJA

TARONJA/NEGRE
TARONJA/NEGRE
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
17/03/2018
10:45
C.B. SOLSONA

CLUB BASQUET CAN PARELLADA

TARONJA/NEGRE
BLAU FOSC/BLAU FOSC
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
08/04/2018
16:30
CANOVELLES BC

C.B. SOLSONA

BLAVA/BLAU
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
Canovelles
[+]
14/04/2018
10:45
C.B. SOLSONA

NOU BASQUET OLESA

TARONJA/NEGRE
VERMELLA/VERMELL
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
22/04/2018
10:30
U.E. SANT CUGAT NEGRE

C.B. SOLSONA

NEGRE/NEGRE
TARONJA/NEGRE
C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
Sant Cugat del Vallès
[+]
05/05/2018
10:45
C.B. SOLSONA

CB MANLLEU VERMELL

TARONJA/NEGRE
GROGA/VERMELLA/BLAU
PAVELLO D’ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
Solsona
[+]
12/05/2018
16:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA

C.B. SOLSONA

TARONJA/NEGRE
TARONJA/NEGRE
PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
Matadepera
[+]

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *